Poleć kartę kredytową Citibank i odbierz 300 zł, dodatkowo tablet Lenovo Tab2 A-7 30 dla przyjaciela

Nowa promocja od Citibank z atrakcyjnymi nagrodami za polecenie karty kredytowej. Oferta jest przeznaczona dla obecnych klientów banku, posiadających co najmniej jedną z kart kredytowych. Poprzez specjalny formularz polecamy kartę znajomemu. Jeżeli nasz znajomy nie posiada żadnej karty kredytowej Citibank to bank dzwoni do niego i zbiera wymagane dokumenty celem weryfikacji pod kątem jego zdolności kredytowej.


Należy pamiętać, że przyznanie karty uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej naszego polecanego. Po otrzymaniu nowej karty, nasz przyjaciel powinien aktywować ją na stronie www.citihandlowy.pl. Po tej operacji otrzymamy 300zł na na rachunek naszej karty kredytowej.

Formularz polecenia znajduję się na stronie www.citibankonline.pl/MGM. Promocja obowiązuje od 19 lutego 2016 r. do 18 maja 2016 r.

 

O to warunki jakie nasz polecony musi spełnić aby otrzymać tablet Lenovo Tab2 A-7 30:

 • nieposiadanie żadnej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014 r.,
 • powołanie się na ofertę oraz podanie Bankowi imienia, nazwiska, Polecającego upoważnienie Banku do przekazania Polecającemu informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia przez Poleconego warunków, od których uzależnione jest przyznanie Nagrody,
 • zawarcie z Bankiem umowy o Kartę i nie odstąpienie od niej w terminie 45 dni od jej zawarcia, dokonanie nowo wydaną Kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1.000 PLN przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana Karta,
 • zalogowanie się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

Promocja kończy się 18 maja 2016

12345 (Brak ocen)
Loading...

4 komentarze

 • admin

  ewa

  23 lutego 2016

  [email protected] – chętnie polecę 🙂

 • admin

  Iwona

  9 marca 2016

  Witam
  Również chętnie polecę kartę kredytową. Kontakt: [email protected]

 • admin

  Marcin

  10 marca 2016

  Mogę kogoś polecić, w razie potrzeby proszę o kontakt: [email protected]

 • admin

  M.

  13 marca 2016

  Szukam osoby do polecenia. Oddam z mojej premii 100 zł. Proszę o kontakt: [email protected].

Comments are closed.