Zwrot 20% za zakup BLIKIEM biletów na Polski Bus

Zwrot 20% za zakup BLIKIEM biletów na Polski Bus

Oferta promocyjna dla osób korzystających z systemu płatności BLIK oraz przejazdów Polskim Busem. Każdy kto w okresie od 22 lutego do 31 marca 2016 dokona zakupu biletu na PolskiBus.com lub PolskiBusGold.com korzystając z systemu płatności BLIK otrzyma 20% zwrotu wartości biletu.

Z promocji można korzystać wielokrotnie oraz promocja dotyczy wszystkich transakcji, obejmując bilety już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Oferta łączy się również z innymi, aktualnie obowiązującymi promocjami na PolskiBus.com.

Nagroda pieniężna w wysokości 20% kwoty transakcji (jednak nie więcej, niż 15 zł dla jednej transakcji) zostaje przekazana na rachunek Pasażera w przeciągu 14 dni od daty zrealizowanej podróży. Warunkiem jest jednak zrealizowanie opłaconej podróży – w przypadku anulowania rezerwacji Pasażerowi nie przysługuje prawo do odebrania nagrody.

System płatności mobilnych BLIK jest dostępny dla Klientów Alior Bank, Millenium Bank, Banku Zachodniego WBK, ING, mBanku oraz PKO BP po zainstalowaniu najnowszej wersji aplikacji mobilnej. Pełny regulamin promocji „20% z BLIK na PolskiBus.com” dostępny jest na stronie www.ecard.pl/promocja.

Promocja jest ograniczona czasowo jak i finansowo, ponieważ pula nagród wynosi 200000 złotych, więc należy spieszyć się z zakupem biletów. Zachęcam też do skorzystania z promocji Płać BLIK-iem poprzez BZWBK24 i zgarnij bilet do Multikina za darmo.


Promocja kończy się 31 marca 2016

 

12345 (Brak ocen)
Loading...